top of page

O MNIE

Hej!, mam na imię Andżelika i jestem dyplomowanym dietetykiem. Dietetyka to dla mnie nie tylko pasja ale także styl życia. Pomagam osobom borykającymi się z nadwagą/otyłością, których celem jest obniżenie masy ciała, a także tym którzy chcą zwiększyć masę ciała w zdrowy sposób. Specjalizuje się w dietoterapi chorób takich jak: insulinooporność, PCOS, niedoczynność tarczycy oraz innych schorzeń.

 

Jestem tu, aby wspierać Cię w osiąganiu Twoich celów sylwetkowych w sposób skuteczny, bezpieczny i satysfakcjonujący. Razem możemy zdziałać wiele!.

               Gotowy na rozpoczęcie działania ?

                            Zacznij już dziś !

Wiedzę z zakresu dietetyki nabyłam w trakcie moich studiów na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz uczestnicząc w licznych szkoleniach oraz webinarach. Moje kwalifikacje potwierdzają poniższe certyfikaty.

IMG_2678 (1).JPG

CERTYFIKATY

IMG_2668.JPG

Dlaczego warto mi zaufać?

Jestem dietetykiem z zamiłowaniem do zdrowego stylu życia i pasją do pomagania innym w osiągnięciu ich celów zdrowotnych i sylwetkowych. 

Dzięki mojej dotychczasowej pracy oraz latach nauki na Uniwersytecie Jagiellońskim zdobyłam zarówno solidne podstawy teoretyczne, jak i praktyczne doświadczenie, które stale rozwijam i doskonalę.

Najbardziej motywujące jest dla mnie obserwowanie przemian, jakie zachodzą u moich podopiecznych. Widok ich sukcesów w osiąganiu zdrowszej, smuklejszej sylwetki, poprawie stanu zdrowia czy zmianie nawyków żywieniowych napawa mnie ogromną satysfakcją. Dlatego też jestem gotowa, aby podzielić się swoją wiedzą i umiejętnościami z każdym, kto pragnie wprowadzić pozytywne zmiany w swoim życiu poprzez zdrowe odżywianie.

Nie czekaj na odpowiedni moment!
 

Gotowa/y na zmiany? Bo ja tak! Wszystko, co potrzebujesz, to determinacja i wsparcia, a ja jestem tutaj, aby Ci je zapewnić! Z moją pomocą możemy wspólnie osiągnąć Twoje cele. Dzięki odpowiedniej opiece i spersonalizowanemu podejściu, możemy razem pokonać wszelkie przeszkody i wprowadzić pozytywne zmiany w Twoim życiu. Gotowy na drogę do lepszej wersji siebie? Wykup pakiet współpracy i zacznij już dziś !

bottom of page